komoda FALL

Minimalistický design, zaměřený na čisté detaily hran a krásu masivního dřeva, to je komoda FALL s jasným nadčasovým vzhledem.

Navrhli jsme ji tak, aby poskytla rovnováhu mezi oblíbenými předměty, které chcete nechat vyniknout a tím, co má zůstat skryté uvnitř. Stane se z ní příjemné místo, kde po celém dni spočinete u televize, pro níž je přímo ideální. Uložíte do ní spoustu oblečení nebo poslouží jako botník, zkrátka její objem naplno využijete dle vlastních představ .

Jednoduchým a čistým výrazem citlivě doplňuje estetiku moderního i klasického interiéru a díky tomu se stane trvale oblíbenou.

Zvolit je možné zavěšenou či volně stojící variantu, k dispozici je z dubového a bukového dřeva v kombinaci světlé a tmavé kůže.


Zvolte si variantu:

Cena od 24 990 Kč

Tělo komody je vyrobeno z průběžného kusu masivního dřeva. Jejím charakteristickým rysem je nepřerušená, dokonale navazující kresba letokruhů, která průběžně plyne přes hrany jako vodopád. Rafinovaný detail, který společně s elegantně ustoupenou linií čela nechává naplno vyniknout jedinečným vlastnostem materiálu. 

Každý její detail je pečlivě promyšlený a řemeslně zpracovaný, ať už jsou to dvířka na ručně prošívaných kožených popruzích nebo zapuštěné mosazné panty.