office komoda FALL

Minimalistický design zaměřený na čisté detaily hran a nadčasovou krásu masivního dřeva.

Vnese systém a soukromí do pracovního místa, její pohodlná sklápěcí dvířka tvoří velkorysou pracovní plochu. Uvnitř naleznete prostor pro vaši kreativitu, promyšlené zpracování s přehledem pojme vše potřebné. 

Tělo komody je vyrobeno z průběžného kusu masivního dřeva, jejíž charakteristickým rysem se stala nepřerušená, dokonale navazující kresba letokruhů, která plyne přes hrany jako vodopád. Rafinovaný detail dává společně s elegantní linií čela a sklápěcími dvířky naplno vyniknout jedinečným vlastnostem materiálu.

Vybírat lze z dubového a bukového masivního dřeva v kombinaci světlé a tmavé kůže. Zvolit můžete uzamykatelnou verzi nebo matnou mosaznou knopku.

Zvolte si variantu:

Cena od 27 990 Kč

Byla navržena tak, aby se hladce integrovala na stěně pomocí skrytého závěsného kování. Poskytuje rovnováhu mezi oblíbenými předměty, které chcete vystavit a tím, co má zůstat skryté. 

Každý její detail je pečlivě promyšlený a řemeslně zpracovaný. Dvířka na ručně prošívaných kožených popruzích a zapuštěné mosazné panty přispívají k nadčasové hodnotě tohoto nábytku v moderním i klasickém interiéru.