šatní stěna

Multifunkční stěnu jsme navrhly tak, aby poskytla komfort kompletní šatny a prostor k uložení oblíbených kousků oblečení. Hravým způsobem nechává po ruce aktuální oblíbené favority vašeho šatníku a zároveň poskytuje dostatek soukromí k uložení ostatního oblečení.

Základní sestava se hladce integruje na jednoduché závěsné liště. Kombinuje v sobě šatní tyč na dlouhé i krátké věci a prakticky hlubokou polici s komodou. Celek je možné jednoduše rozšířit o zrcadlo a věšák na drobné nezbytnosti.

Je ideální řešení do předsíně kde splní funkcí šatny i botníku a zároveň poslouží jako lavice na sezení. Skvěle se hodí do ložnice i koupelny. Nechává na podlaze vítané místo pro další využití v menších prostorách.

Komoda je dodávána s vnitřní policí, díky které využijete její objem dle vlastních představ. K dispozici je v kombinaci světlé a tmavé kůže s dubem a bukem.

Zvolte si variantu:

Cena od 28 990 Kč

Každý detail sestavy je pečlivě promyšlený a řemeslně zpracovaný. Tělo základní komody je vyrobeno z jednoho kusu masivního dřeva. Police, šatní tyč i sklápěcí dvířka jsou originálním způsobem zavěšeny na ručně prošívaných kožených popruzích. Rafinované detaily nechávají promlouvat jedinečným vlastnostem materiálu a přispívají k její nadčasové hodnotě.